Team Bogfelts


Mario Decarlini

vVD Holding, Operativ Chef Stockholm

070 942 40 67
mario@bogfelts.se

Martin Johansson

vVD Installation, Operativchef Mälardalen/Övriga Sverige

072 729 06 57
martin.johansson@bogfelts.se

Annsofi Grandin

Ekonomi

070 579 77 34
annsofi@bogfelts.se

Irapuan Lopes

Affärsutvecklare

070 823 30 51
irapuan@bogfelts.se

Uros Vasic

Affärschef Norra Stockholm

070 950 92 50
uros@bogfelts.se

Caroline

Driftledare Felanmälan Norr

070 950 44 64
caroline@bogfelts.se

Adam Marcelind

Projektledare Påkörd & Kabelfel Sthlm Norr

073 875 60 06
adam.m@bogfelts.se

Lucas Bogfelt

Projektledare Projekt Sthlm

070 813 42 54
lucas@bogfelts.se

Romans Iljins

Projektledare Projekt Söder

070 950 49 46
romans@bogfelts.se

Marielle Bogfelt

Driftledare Felanmälan Söder

072 373 56 61
marielle@bogfelts.se

Peter Forsell

Projektledare Entreprenad

070 895 76 69
peter.f@bogfelts.se

Svetlana Kneiziene

Projektledare Påkörd & Kabelfel Sthlm Syd

070 950 57 61
svetlana@bogfelts.se

Marcus Hellberg

Affärschef Mälardalen

073 085 65 15
marcus.h@bogfelts.se

Erik Oskarsson

Projektledare Mälardalen

076 108 17 40
erik.oskarsson@bogfelts.se

Kundreskontra/ Leverantörsreskontra

070 935 03 82
faktura@bogfelts.se